Oferta

Wykonujemy nadruki innowacyjną technologią DTG przy użyciu maszyny Kornit Breeze, która gwarantuje maksymalną trwałość i najwyższą jakość nadruku, w bardzo atrakcyjnej cenie. Odwzorujemy każdy motyw, zachowując niebywałą precyzję druku.

Wydruk na dostarczonych materiałach

Realizujemy zamówienia indywidualne, niezależnie od ich wielkości, na wszelkiego typu materiałach, które po wydruku wytrzymują proces prania, m.in. na bawełnie, poliestrze, mieszance bawełna-poliester, skórze, satynie, lnie, jeansie, lycrze, jedwabiu, wiskozie oraz wełnie.

Wydruk na własnych materiałach

Oferujemy wykonywanie nadruków na materiałach, dostępnych w serwisie Koszulkomat.eu. Do wyboru pozostaje szeroki asortyment wysokojakościowej odzieży i bielizny męskiej, damskiej, dziecięcej oraz akcesoriów (poduszki, fartuchy, torby). Tekstylia dostarcza nam m.in. renomowana marka Fruit of The Loom. Wzór do nadrukowania można stworzyć samodzielnie w kreatorze, przysłać w pliku lub użyć gotowego.

Możliwości

Maszyna Kornit Breeze, zaprojektowana specjalnie z myślą o druku na tekstyliach, gwarantuje powtarzalną, najwyższą jakość wydruków. Naszą pracę opieramy o technologię NeoPigment, zapewniającą znacznie większą trwałość nadruku niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Wykonujemy nadruki w pełnej kolorystyce CMYK z nasyconymi, żywymi barwami i przejściami tonalnymi. Dzięki eliminacji kosztów przygotowawczych, druk staje się opłacalny także przy niskich nakładach.

Zapraszamy do stałej współpracy firmy odzieżowe i reklamowe, wykazujące duże zapotrzebowanie na odzież z indywidualnymi nadrukami najwyższej jakości.