O nas

O DZX

Firma DZX jest partnerem Kornit Digital – wiodącego producenta przemysłowych rozwiązań do druku bezpośredniego na odzieży. Od rozpoczęcia działalności w 2010r., mieliśmy okazję współpracować z wieloma krajowymi i zagranicznymi markami odzieżowymi oraz agencjami reklamowymi. Z naszych usług korzystają obecnie firmy z całej Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, Kanady czy Chin. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poparte tysiącami wykonanych nadruków.

Technologia

Dysponujemy najnowszej generacji maszynami Kornit – unikalnymi w Polsce.  Maszyny Kornit zaprojektowane są specjalnie z myślą o druku na tekstyliach. Gwarantują one powtarzalną, najwyższą jakość wydruków. Naszą pracę opieramy o technologię NeoPigment, zapewniającą znacznie większą trwałość nadruku niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań.

Oferta

Wykonujemy nadruki na materiałach własnych lub dostarczonych przez Klienta, stosując innowacyjną technikę DTG. Realizujemy zarówno zamówienia hurtowe, jak i indywidualne. Prowadzimy sklep internetowy Koszulkomat.eu, oferujący odzież męską, damską, dziecięcą i gadżety z dowolnymi – autorskimi lub gotowymi, nadrukami. Działamy na skalę międzynarodową.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań o bezkonkurencyjnej jakości i trwałości, dbając o możliwie najniższe koszty, także w przypadku niewielkich nakładów. Aby spełnić oczekiwania naszych międzynarodowych Partnerów, musimy działać szybko, kompleksowo i bezbłędnie. Misję tę realizujemy, dzięki zaawansowanym maszynom drukującym, niemal nieograniczonym możliwościom produkcyjnym oraz doświadczeniu i umiejętnościom zatrudnianych operatorów.

Bezpieczeństwo

Używamy tuszów na bazie wody – NeoPigment, które są wolne od metali ciężkich, formaldehydu i alkilofenoloetoksylanów (APE), a tym samym w pełni biodegradowalne oraz bezpieczne dla konsumentów. Technologia NeoPigment uznawana jest za najbardziej ekologiczne rozwiązanie w dziedzinie druku, spełniając światowe standardy bezpieczeństwa:

  • Oeko-Tex 100 (bezpieczeństwo nanoszenia nadruku na odzieży dla niemowląt)
  • Global Organic Textiles (GOTS-3V)
  • Residues Standard List (RSL)
  • standardy Amerykańskiego Stowarzyszenia Chemików i Kolorystów Tekstylnych

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!